GARANTIJA – BENDROSIOS SĄLYGOS

Gamintojas KGK TRADE suteikia ribotą garantiją visiems “Xblitz” prekės ženklo produktams. Kiekvienam parduodamam produktui suteikiama garantija dėl komponentų veikimo ir tinkamo našumo (jei tinkamai naudojamas produktas, kaip aprašyta dokumentuose). Garantijos laikotarpis prasideda pirkimo data ir yra 24 mėnesiai.

Įsigijimo patvirtinimo data yra: originali sąskaita ar originalas. Jei gaminio pakuotėje yra garantijos kortelė, tai galioja tik su pirkimo data, modelio numeriu ir serijos numeriu.

GARANTIJOS LAIKAS

Gamintojo garantinis laikotarpis yra 24 mėnesiai nuo pardavimo datos. Atsižvelgiant į konkrečioms šalims skirtas nuostatas dėl vartojimo prekių, pirkėjas taip pat gali turėti kitas teises. Ši ribota garantija neturi įtakos šioms teisėms.

Gamintojo garantinis laikotarpis yra 6 mėnesiai. Vartojimo reikmenims, tokioms kaip rankenos, laikikliai, stovai, jungiamieji kabeliai, baterijos, maitinimo šaltiniai, saugikliai ir kitos judančios dalys, kurioms būdingas natūralus susidėvėjimas.

Teisė į garantijos remontą arba produkto grąžinimą yra prieinama tik Pirkėjui, jei skundas pateiktas per garantijos laikotarpį.

Prieš pateikdamas skundą “Xblitz”, Pirkėjas turėtų:

Padarykite visų svarbių duomenų atsarginę kopiją ir tada pašalinkite (jei reikia) konfidencialią ir asmeninę informaciją iš kietos laikmenos (pvz., Vidinės atminties) ir pašalinkite žiniasklaidą, kurioje yra tokių duomenų (pvz., Atminties kortelė). Paslauga neatsako už bet kokią programoje ar duomenų praradimą, atsiradusį remontui siunčiamame įrenginyje.
Parašykite modelio pavadinimą ir serijos numerį (jei yra) ir apibūdinkite problemą.
Žiūrėkite produkto vartotojo vadovą ir sutrikdykite vartotojo dokumentaciją arba “Xblitz.com” svetainę.
Prieš grąžinant gaminį į Paslaugą, rekomenduojama iš naujo nustatyti sistemos numatytąją konfigūraciją. Taip pat išimkite papildomus priedus, išorines jungtis ir savarankiškai sumontuotas rankenas, laidus.

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

• “Comdis” pasilieka teisę atmesti skundą, jei kyla abejonių. Ji taip pat turi teisę priimti galutinį sprendimą dėl produkto garantijos. Garantija baigiasi šiais atvejais:
• atsitiktinio sugadinimo prie produkto (pvz., Kaip rudenį, gaisro, potvynio, vėjo gūsio, seisminis šoko, žaibo ir pan rezultato.)
• žala ar nesuderinamumo produkto atsiranda neteisingo instaliavimo ar nesugebėjimo naudoti tinkamomis sąlygomis (įskaitant sąlygų, tokių kaip nestabilios kartu su bet kuriuo laidinio ar belaidžio tinklo ryšiui, netinkamo įžeminimo, išorės elektromagnetinių laukų, tiesioginių saulės spindulių, didelė drėgmė, aukšta temperatūra , per didelė vibracija ir tt)
• mechaniniai pažeidimai (smūgis, kritimas, potvynis ar panardinimas);
• neteisėto remonto ar išardymo padaryta žala, netinkamo naudojimo, netinkamo naudojimo,
• žala periferiniais prietaisus iš kitų gamintojų (įskaitant akivaizdaus sugadinimo lentos arba kitų elektroninių komponentų, tokių kaip elektros kibirkšties iš sudeginti, lydymosi, atskiriančio tt).,
• nusidėvėjimas dėl normalaus naudojimo (taip pat apima gaubtus, duomenų laikmenas, vadovus ir baterijas);
• gaminio arba garantijos antspaudų keitimo, ištrynimo ar nesugebėjimo skaityti,
• LCD ekrano ir plastiko įtrūkimai ir įbrėžimai bei kita žala, susijusi su transportavimu ar naudojimu.
• atsiradimas ekrane iki dviejų (2) negyvų taškų (pagal gamintojo taisykles nėra defektas, garantija netaikoma)
• LCD ekrane rodomas ilgą laiką (daugiau nei vieną dieną) ir susijusias ryškumo problemas rodoma nuotrauka.

Ši garantija pakeičia visas kitas tiesiogines ir numanomas garantijas (įskaitant numanomas prekybiškumo ar tinkamumo tam tikram tikslui garantijas) ir bet kokią kitą Comdis  atsakomybę. Įmonė nepriima ir neleidžia jokiam subjektui atlikti jokių kitų įsipareigojimų. Ši garantija yra išimtinė pirkėjo neteisėtų ar nesuderinamų produktų teisė, o COMDIS jokiomis aplinkybėmis neatsako už produkto pakeitimą, bet kokio kito produkto ar paslaugos kainą, duomenų praradimą, žalą ar bet kokio produkto naudojimo praradimą. susijusi su įranga ar bet koks kitas tiesioginis, atsitiktinis, specialus ar pasėkminiai nuostoliai, atsirandantys dėl nurodyto defekto arba COMDIS produkto neatitikimo.